Nogometaši, ki so po minuli sezoni množično zapustili neuspešni NK Maribor, načrtujejo naslednje korake v karieri. Luke Kranjca nogometno življenje morda ne bo odpeljalo prav dalec. V svoje vrste ga vabi Aluminij, ki bo to poletje igral kvalifikacije za ligo Evropa.
Po Janu Repasu, ki se seli v ciprski AEK Larnaco in Hilalu Soudaniju, ki bo igral za hrvaško Kustošijo, si klube v novi sezoni iščejo še preostali nogometaši Mariboru, ki so po lanski sezoni zapustili Ljudski vrt.
Eden takšnih je tudi Luka Krajnc, ki je v zadnjih dveh sezonah za štajerski ponos odigral 41 tekem in dosegel en zadetek, zdaj pa se pripravlja na naslednje poglavje kariere. 31-letnik v nogometu še ni rekel zadnje, in čeprav ni izključena njegova vnovična vrnitev v Italijo, kjer je preživel večji del kariere, je robustni branilec te dni dobil ponudbo, zaradi katere bo morda ostal v Sloveniji.

Iz Ljudskega vrta v šumo?
Kot smo izvedeli, bi lahko produkt mariborske akademije namreč v naslednji sezoni oblekel dres Aluminija. Slovenski pokalni prvaki bodo v novo sezono vstopili v precej spremenjeni podobi, v Kidričevem pa verjamejo, da bi lahko Kranjc moštvu prinesel tako izkušnje kot tudi kakovost.
Končne odločitve o tem, ali se bo branilec pridružil šumarjem, še ni, vsekakor pa se Aluminiju izmed vseh ekip v ligi najbolj mudi pri sestavi moštva. Zaradi nastopov v 1. krogu kvalifikacij za ligo Evropa, ko bo nasprotnik Kidričanov moldavski Sheriff, bodo varovanci Jure Arsića sezono začeli že 9. julija …
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal







Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!